Archive for the ‘Architektura’ Category

Popyt na mieszkania w stolicy

Jeśli chodzi o mieszkanie Warszawa bez problemu może dobrać propozycję dopasowaną do żądań każdego. Stolica gwarantuje przyzwoite warunki i rewelacyjną lokalizację mieszkań. Zaczynając od większych rodzin, poprzez te niewielkie, aż do studentów, którzy częściej preferują opcję wynajmu mieszkania Warszawa daje do dyspozycji duże możliwości.

Rynek mieszkań w 2013

Kończący się 2012 okazał się korzystny dla wszystkich, którzy planowali kupować nieruchomości. Według analiz znawców, nowy dwa tysiące trzynasty rok będzie jeszcze bardziej opłacalny. Ceny mieszkań będą ustawicznie obniżać się jeszcze przez dużo miesięcy. Jedyną barierą w uzyskaniu lokum może okazać się fakt, że do Polski nadchodzi niestety recesja. A to zjawisko zaś oznacza, że […]

Czy warto przeprowadzić się do stolicy

Warszawa jest zarówno stolicą Polski, jak i najbardziej rozległym ośrodkiem miejskim w Polsce. Na temat Warszawy krążą rozmaite opinie, niejednokrotnie niekorzystne. Odnoszą się one szczególnie do ludzi tam mieszkających. Mówi się, że mieszkańcy Warszawy są nieuprzejmi, nie chcą udzielać pomocy i nie są towarzyscy. Z pewnością jednak spora część z tych stwierdzeń opiera się na […]

Kupno czy budowa domu?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z bardziej interesujących rozwiązań, które warto rozważyć może być budowa własnego domu. Koszty, różnicowane przez lokalizację, mogą być niższe, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub zakup nowego mieszkania od dewelopera w ścisłym centrum większego miasta.

Nieruchomości użytkowe – trendy w branży

Głośno dyskutuje się o kryzysie gospodarczym, ale mimo to nie dostrzega się go na rynku lokali użytkowych. W szczególności w Krakowie, tak mocno rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie użytkowe nadal sprzedają się praktycznie natychmiast.