Posts Tagged ‘domy’

W której technologii opłaca się postawić dom?

W owym artykule będą poruszane wszelkie kwestie dotyczące domów drewnianych. Bo fakty są takie, że we wszystkich przypadkach domy z drewna są w stanie usatysfakcjonować domowników. Trudno myśleć, iż będzie inaczej. Naturalnie w dalszym ciągu pokutuje w polskim społeczeństwie nieprawdziwy pogląd jakoby domy skonstruowane z drewna były gorsze, ale w końcu wcale nie jest powiedziane, że powinniśmy zawsze zgadzać się z obiegowymi teoriami. Zwłaszcza, iż całkiem często najróżniejsze osoby sądzą, że drewno jest obecnie kompletnym niewypałem.

Kupiliśmy mieszkanie… I co dalej? Samodzielnie będziesz takie mieszkanie urządzać?

Nieistotne czy z rynku pierwotnego, czy z wtórnego. Własne M chcemy zawsze umeblować po swojemu. Tylko od czego zacząć? Jak się do tego mądrze zabrać, ażeby nie wtopić pieniędzy, a efekt finalny był zadowalający? Jeśli nabyliście nowe mieszkanie macie prościej. Deweloper zapewne oddał Wam całą dokumentację i macie skrupulatnie wszystko zwymiarowane. W takim wypadku pozostaje wyłącznie sprawdzić, czy stan faktyczny jest zgodny z rysunkami.

Ocieplanie domu jednorodzinnego , a także umeblowanie toalety to fundamentalne kwestie w trakcie budowy

Śnisz o swoim domu jednorodzinnego, aczkolwiek do tego czasu mieszkałeś w bloku wielorodzinnym? Zastanawiasz się co na pewno pochłonie dużą część budżetu przeznaczoną na budowę oraz umeblowanie domu? Jeśli pragniesz zorientować się co może kosztować Cię najwięcej kasy to już w tym momencie musisz przeczytać ten materiał, albowiem dowiesz się co jest konieczne w każdym domku jednorodzinnym.

Dom energooszczędny

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ekologi oraz sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.

Parę powodów dlaczego domy energooszczędne są popularne

Własny dom może kojarzyć się z wysokimi kosztami utrzymania. Jednak idzie do nas moda od dawna stosowana na świecie: domy energooszczędne i pasywne. Od 2013 r. w związku z dopłatami będzie można zainwestować w ciepły dom.

Rozpoczynamy budowę – o czym powinno się pamiętać? Sprawdź listę spraw, o których musisz się dowiedzieć

Chyba każda osoba marzy o tym, żeby móc zamieszkać w swoim własnym domu lub przynajmniej mieć niewielkich rozmiarów mieszkanko, które będzie wykonane z wysoko gatunkowych i trwałych materiałów gwarantujących wieloletni komfort oraz jakość wykonania znajdującą się na najwyższym poziomie.

Co przemawia za tym, że warto wybrać okna plastikowe

Okna plastikowe podbiły ogólnopolski rynek. Ten kto nie jest przekonany, niech przejdzie się przez odnawiane osiedle, przyglądnie nowym domom w okolicy lub po prostu sam zwróci uwagę na to, przez jakie okna widzi świat — w domu lub w pracy. Najczęściej będą to białe okna PCV Wrocław.

Z jakiego powodu kochamy wielkie miasta?

Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w wielkim mieście. Nie tak dawno temu ci wszyscy, którzy odnosili w życiu duże sukcesy i mieli możliwość sobie pozwolić na wzniesienie wymarzonego domku, gromadnie opuszczali metropolie i osiedlali się w miejscach otoczonych przez przyrodę. To dokładnie pośród szumu drzew i śpiewu ptaszków mogą w końcu należycie się zrelaksować oraz odprężyć się po zmaganiach codziennej rzeczywistości.