Posts Tagged ‘remonty’

Budowanie ścianek zawsze należy zostawić fachowcom, by zadanie zostało robione jak trzeba

Ścianki działowe da się postawić w mieszkaniu w dowolnym momencie i w wyznaczonym przez nas miejscu.
Nieważne, czy mieszkamy w domu czy w bloku, to możemy lawirować tym, jak mają prezentować się wewnętrzne ściany.

Pokazowe i zadbane kamienice nie tylko w starej części miasta wizytówką Łodzi.

Przed kupnem mieszkania w kamienicy, koniecznie trzeba zainteresować się tym faktem, jaki stan prawny ma nasza nieruchomość oraz jaki stan prawny ma cała kamienica, jak prowadzone są księgi wieczyste oraz kto sprawuje nadzór nad wspólnotą mieszkaniową naszej nieruchomości. Ważne, aby osoba ta nie objawiała się wyłącznie na wyraźne życzenie lokatorów albo kiedy coś się dzieje, lecz aby zarządzanie naprawdę wydawało się efektywne i widoczne gołym okiem.

Popyt na mieszkania w stolicy

Jeśli chodzi o mieszkanie Warszawa bez problemu może dobrać propozycję dopasowaną do żądań każdego. Stolica gwarantuje przyzwoite warunki i rewelacyjną lokalizację mieszkań. Zaczynając od większych rodzin, poprzez te niewielkie, aż do studentów, którzy częściej preferują opcję wynajmu mieszkania Warszawa daje do dyspozycji duże możliwości.

Trendy na rynku sprzedaży domów

Od niedawna na rynku domów na sprzedaż widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które planują w krótkim czasie i korzystnie wystawić nieruchomość. Jest to za to fantastyczna wiadomość dla każdego, kto chce znaleźć domek w ultra okazyjnej cenie!

Nieruchomości w Warszawie

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni przeznaczonych na potrzeby biura lub rekreacji. Skorzystanie z usług pośredników, których z łatwością znaleźć można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i […]

Mieszkania na wynajem dla studentów

Studiowanie w dużym mieście nie jest łatwe, szczególnie jeżeli przyjeżdżamy z niewielkiego miasteczka czy wioski. Chociaż z czasem łatwiej się odnaleźć to decyzję o naszym lokum przynajmniej w pierwszym semestrze podejmujemy „w ciemno”. Powstaje zatem pytanie jak znaleźć odpowiednie miejsce, gdy wyszukując „wynajem mieszkań Kraków” zostajemy zasypani dziesiątkami czy setkami propozycji?

Agencje nieruchomości po kryzysie – diagnoza i trendy

Wraz z 1. stycznia nastąpiły rewolucyjne różnice w dziedzinie obrotu. Agencje nieruchomości w tych czasach napotkają na kolejne problemy w odrabianiu poprzednich wyników. Ustawa deweloperska i treść nowej rekomendacji S, nie przysporzą wzrostu liczby nabywców nieruchomości.

Rynek mieszkań w 2013

Kończący się 2012 okazał się korzystny dla wszystkich, którzy planowali kupować nieruchomości. Według analiz znawców, nowy dwa tysiące trzynasty rok będzie jeszcze bardziej opłacalny. Ceny mieszkań będą ustawicznie obniżać się jeszcze przez dużo miesięcy. Jedyną barierą w uzyskaniu lokum może okazać się fakt, że do Polski nadchodzi niestety recesja. A to zjawisko zaś oznacza, że […]