Czy klimatyzatory Samsung Prestige są urządzeniami cichymi?

Dzisiaj na rynku moglibyśmy znaleźć niezwykle wiele urządzeń do klimatyzacji, które dbają o nasz komfort. Na początku moglibyśmy dostrzec różnice przede wszystkim cenowe, a potem zwracamy uwagę na dodatkowe parametry, które mają wpływ na tą cenę.
Najdroższe jednostki, które posiadają tą samą siłę chłodniczą, są czasami dwa albo 3 razy droższe od najbardziej tanich, które do nabycia są na rynku.

samsung prestige

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy kupujemy schładzacz do sypialni, podstawowe właściwości, na które należy zwrócić uwagę, to poziom ciśnienia akustycznego. Jest to hałas, który będzie generował wiatrak jednostki wewnętrznej na najniższym biegu. Dziś moglibyśmy spotkać urządzenia, które posiadają bardzo znaczną rozbieżność odnośnie takiego parametru. Najcichsze w sprzedaży są jednostki podmiotu Samsung Prestige o mocy chłodniczej do 3,5 kW. Generują one tylko 16 dB hałasu na najniższym biegu. Niemalże są niesłyszalne.

Absorbuje Cię opublikowany w tym miejscu artykuł? Kliknij zatem dodatkowo tutaj i zobacz więcej (https://www.bhpprofesjonalnie.pl/7,uslugi-bhp) na opisywany temat!

Dzieci zazwyczaj obejmowane są szczególną opieką oraz troską. Chcemy, żeby posiadały doskonałe warunki do rozwoju i do nauki. Gdy wybieramy schładzacz dla dziecka, to warto zwracać uwagę na te urządzenia, które oprócz bezgłośnej pracy, będą również posiadały wbudowany filtr plazmowy albo jonizator. Klimatyzatory, które mają filtr plazmowy mogą oczyścić powietrze z roztoczy, alergenów oraz wirusów. Znaczy to niezwykle znaczną ulgę dla alergików, którzy są wrażliwi na pyłki. Zjonizowane powietrze ułatwia także dotlenienie w lepszy sposób mózgu co oznacza szybsze zapamiętywanie wszelkich danych podczas uczenia się.

Łazienka, wanna zabudowa lewa z linii Arcline

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform

Niezwykle dużo rodzin w kuchni spędza największą ilość czasu. Każdy sympatyk gotowania doceni latem posiadanie klimatyzatora w kuchni. Usuwa on wysokie temperatury i nadmierną ilości wilgotności, która powstaje w czasie szykowania dań. Eliminuje także nieładne aromaty.

Warto również zwracać uwagę na modele, w których można łatwo oczyścić filtr przeciwpyłkowy. Nie należy tutaj skupiać się na cichych sprzętach, ponieważ szum, który powiązany jest z gotowaniem i tak zagłuszy taki hałas. Niezwykle istotne jest to, żeby nie brakowało klimatyzatorowi mocy chłodniczej.
Both comments and pings are currently closed.