Jak szybko i oryginalnie odmłodzić swoje cztery ściany?

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się różnego typu usługi i artykuły służące do sprawnego i efektownego przeobrażania mieszkania czy domu. Z pomocą osobom zainteresowanym remontem bądź przynajmniej dekoracyjnymi modyfikacjami przychodzą sklepy, w których można przebierać w niezliczonej ilości produktów. Najistotniejszą kwestią, która często bardzo komplikuje przeprowadzenie remontu jest nie tyle niedostatek odpowiednich akcesoriów czy kolorów, lecz właśnie bogactwo dostępnych możliwości, co wprowadza zakłopotanie nawet u profesjonalistów.

Grzejniki łazienkowe Enix

Autor: Enix
Źródło: Enix
Jednym z bardziej ciekawych sposobów na zwiększenie atrakcyjności swojego lokum może być taki remont, który nie będzie zasadniczo modyfikował koncepcji całego domu, ale zrealizuje stosunkowo nieinwazyjne, chociaż bardzo widoczne zmiany. Jeżeli dysponujemy większą ilością gotówki, możemy niedużym nakładem czasu oraz pracy (aczkolwiek dość kosztownym) wprowadzić do pomieszczeń zupełnie nowy klimat: takim sposobem może być wymiana standardowych grzejników na grzejniki dekoracyjne (
). Na pierwszy rzut oka zdaje się to dość nietypowym zabiegiem, ponieważ jeżeli poświęcimy chwilę czasu i rozejrzymy się w ofertach nowoczesnych grzejników ozdobnych, szybko okaże się, że mają one niewiele wspólnego ze starymi grzejnikami. Nie musimy od razu inwestować w bardzo kosztowe modele jak grzejniki z zadrukowanymi ekranami, które mogą wyglądać jak malowidła (najczęściej koszt jednego egzemplarza to grubo ponad 2 tys. zł), na początek doskonałym wyborem mogą być na przykład modele w rodzaju Termix Masami pionowe, które przypominają raczej modernistyczną rzeźbę, niż grzejnik.

Masz ochotę uzyskać świeże informacje na konkretny temat? To obejrzyj witrynę, z pewnością da Ci mnóstwo pozytywnych emocji i na długo pozostanie w Twej głowie.

Oczywiście tego rodzaju grzejniki mogą zastąpić śmiało także grzejniki łazienkowe, nie muszą stanowić jedynie wystroju pracowni czy salonu. Wymiana grzejnika, zwłaszcza jeśli dotychczas posiadaliśmy dość starodawne modele żeberkowe, może pozwolić również na rezygnację z długich zasłon i zastosowanie większych parapetów, które z powodzeniem zastąpią półki na wszelkiego rodzaju akcesoria i wizualnie powiększą całość pomieszczenia.
Wymiana grzejników jest dość kosztowna, jednakże jeżeli poświęcimy na nią nieco oszczędności możemy być pewni, że nasze wrocław luksusowe apartamenty na sprzedaż będzie robiło piorunujące wrażenie na gościach.

Both comments and pings are currently closed.